2001

Poniżej realizacja pt: Involution - Evolution. Aluminium, stal, miedź, plexa, farba, ściana. galeria Spiz 7.

U góry: Rogulus -akcja w galerii Spiż 7: promocja Podstaw Manifestu Współczesnej Kontrkultury (realizowana także w CSW Zamek Ujazdowski w Warszawie)

 

Rogulus. 2001. U góry po lewej: performance w galerii Spiz 7 pt: Najwyższa tożsamość. Po prawej: Coctajl Nadświadomości - nie ja. Kute aluminium, włosy, zbiornik z płynymmateriałem palnym. Obiekt pod napięciem elektrycznym. Widok z boku.

Powyżej po lewej Punkt do ćwiczenia koncentracji. Realizacja w CSW Zamnek Ujazdowski w Warszawie. Powyżej po prawej: Mecz. Akcja z udziałm zwiedzających wystawę w galerii Spiż 7 .. Kula umieszczona na ruchomym wysięgniku trafiana piłka futbolową stabilizowała swą pozycję pod wpływem grawitacji. Ruch piłkui futbolowej wzbudzanej uderzeniami grazcy różnił się od ruchu kuli.na wysięgniku. Ruchem obu kierowały odmienne siły. Podobnie też prowadzenie dialogu w przestrzzni społecznej różni się w swej istocie od aktu medytacji.

COCTAJL NADŚWIADOMOŚCI

Powyżej: obiekt -bomba pt: Coctajl Nadświadomości - nie ja. Kute aluminium, włosy, zbiornik z płynym materiałem palnym. Obiekt pod napięciem elektrycznym. Widok z przodu. Po lewej ugóry: tablica informacyjno -ostrzegawcza. Realizacja Rogulusa w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski w Warszawie.

 

U góry po lewej instalacja wgalerii Spiz 7. Transformator.W środku performance Odświeżanie. Po prawej: obiekt wiszący - instalacja w galerii Spiz 7.